Chery
Chery Харьков
Frunze
т. (057) 752-38-38
т. (057) 752-11-14
Главная > Новости > Новости сайта
ПІДСУМКИ СЕРТИФІКАЦІЇ ПЕРСОНАЛУ ДИЛЕРСЬКОЇ МЕРЕЖІ ЗА БРЕНДОМ CHERY 7 Сентября 2016

ПІДСУМКИ СЕРТИФІКАЦІЇ ПЕРСОНАЛУ ДИЛЕРСЬКОЇ МЕРЕЖІ ЗА БРЕНДОМ CHERY

З 10.07. по 30.09.2015 року було проведено дистанційне тестування персоналу Дилерської мережі за напрямком «Механічна частина автомобіля» та «Електрична частина автомобіля» моделей Chery T11 FL2 таA21 (E5).

Одним з етапів підготовки до сертифікації був стаціонарний тренінг, на який були запрошені фахівці з 34 дилерських підприємств, що займаються обслуговуванням автомобілів бренду Chery. По закінченні стаціонарного тренінгу проводилось первинне тестування засобами сайту дистанційного навчання http://academy.ukravto.ua/ , в результаті якого було відібрано 23 кращих учасника, які на початку жовтня 2015 року складали письмовий іспит, перевірку якого здійснювали фахівці компанії Chery International Co.  Найкращого результату досяг співробітник ПАТ «Завод ім.Фрунзе» – слюсар з ремонту автомобілів (електрик/діагност) Мельников Олександр Миколайович.


У серпні 2016 року від імені компанії Chery International Co. відбулось урочисте нагородження переможця та вручення цінного приза - планшета Apple iPad - за видатний результат тестування. 

Представники Корпорації «УкрАВТО» Хрущ Ю.П., Балан Є.В. та Начальник Навчально-тренувального центру Чубик М.М. особисто привітали переможця та побажали успіхів у роботі.

В подальшому компанія Chery International Co. має на меті продовжувати реалізацію навчальних програм по підвищенню кваліфікації, стимулювання професійного розвитку та зростання фахівців дилерськоїмережі.


   
.
Страхование Кредит Запись на
Тест-драйв
Запись
на сервис
Оставить
отзыв
Задать
вопрос
Дополнительное
оборудование
Подписаться
на новости и акции
Получить дисконт